Чавунний радіатор APOLLO 970

  • Трирядний
  • Має висоту 961
  • На ножках
Артикул: APOLLO 970 Категорія:

Опис

Данина старим добрим часам

Наші чавунні радіатори APOLLO засновані на моделі, яка була вперше виготовлена ​​у Франції приблизно в 1860 році – саме в той час, коли Арт-нуво або «ар-нуво» став домінуючим напрямком мистецтва. Типові круглі, вигнуті форми APOLLO можна знайти не тільки в декоративних прикрасах, які покривають майже весь корпус, але й у формі самого радіатора.Класичні, але незмінні дизайни є невід’ємною частиною чавунних радіаторів APOLLO, які популярні сьогодні, можна знайти в багатьох будівлях по всьому світу.

Чавунні радіатори APOLLO доступні в трьох різних висотах, що робить їх придатними для різних застосувань. Низька версія характеризується низькою загальною висотою всього 466 мм, що значно нижче звичайної висоти парапету. Такий варіант ідеально підходить для кімнат з обмеженим простором або для використання під підвіконнями. Більш високі версії з 765 мм і 961 мм вражають своєю елегантністю і недарма належать до найпоширеніших декоративних чавунних радіаторів. Чавунні радіатори APOLLO доступні в різних кольорах і різних поверхнях і можуть бути ідеально адаптовані до меблів і стилю кімнати.

Чавунні радіатори APOLLO не тільки естетично привабливі, але й надзвичайно ефективні та ефективні. Радіатори виготовлені з високоякісного чавуну та мають велику площу поверхні, що дозволяє швидко та рівномірно розподіляти тепло. Результат – швидкий та ефективний обігрів приміщення, що сприяє значному зниженню витрат на опалення.

Додаткова інформація

Вага 1 кг
Виробник

GURATEC

Висота, мм

961

Довжина, мм

414, 491, 568, 645, 722, 799, 876, 953, 1030, 1107, 1184

Відгуки

Відгуків немає, поки що.

Будьте першим, хто залишив відгук “Чавунний радіатор APOLLO 970”“

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

X