Протягом багатьох років фахівці нашої компанії допомагають клієнтам зробити правильний вибір та придбати якісні товари провідних європейських виробників.
Для цього ми маємо все: прямі поставки від наших офіційних партнерів, найнижчі ціни від виробника, гнучка система знижок, індивідуальний підхід до кожного клієнта, перевірені виробники з європейської сертифікацій з гарантією від року до п’яти років.

Кожен радіатор виготовляється індивідуально для дому, офісу чи квартири. Довжина/висота/ширина радіаторів, модель, форма (кутовий, вигнутий), колір, спосіб підключення (нижній, бічний, по центру/праворуч/ліворуч), спосіб встановлення (на стіну, на підлогу) – Ви можете змінювати будь-який з цих параметрів відповідно до бажаного результату. Тому всі радіатори поставляються на замовлення.

На сайті представлені не всі розміри та способи підключення, що робить важким оптимальний підбір радіаторів. Щоб заощадити Ваш час, наші менеджери підберуть радіатори за допомогою спеціальної програми в дуже короткі терміни – в день запиту або наступного дня і надішлють результат на Вашу електронну адресу. Якщо необхідно, наш менеджер виїде на об’єкт, щоб допомогти з вибором на місці.

 

 

Як обрати радіатор, який підійде саме Вам?


Запит на підбір радіаторів

 

Дайте нам знати, як з Вами зв'язатися


Напишіть у коментарях які радіатори Ви хочете або прикріпите план будинку чи кавартири.


 

X